Obstarávanie

Kovové šatňové skrine


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Hlavné mesto SR Bratislava
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 070,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 436,10
Zaplatené:
69.37%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
na celý predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kovové šatňové skrine

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: rozmery, Hodnota / charakteristika: 800x500x1800 mm

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Šatňová, kovová, pevná skriňa s dvojitými dvierkami, trojbodovým a cylindrickým zámkom. Skriňa je rozdelená na 2 časti vďaka strednej deliacej priečke, na jednej strane tyč na ramienka kovová príp. s 1 policou, 2 háčiky, 2 vešiaky, na druhej strane 4 police, všetky police sú polohovateľné. Zváraná, oceľová, šatňová skriňa na sokli s povrchovou úpravou práškovým lakom sivej farby, hr. plechu min. 0,7 mm, dvere s vnútorným vystužením po celom obvode, cylindrický zámok (2 ks kľúč), perforácia hornej a dolnej časti dverí, štítok pre vloženie menovky. Odvetrávanie v hornej a dolnej časti dverí., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Šatňová skriňa (pokračovanie) - Rektifikačné nožičky zabraňujú poškrabaniu podlahy a umožňujú skriňu vyrovnať v prípade nerovnej podlahy., Jednotka: ., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: .

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Interiéry Riljak, s.r.o. 3 1 723,33 20% EUR 27. September 2019 266311

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×