Obstarávanie

UV lampa so stojanom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
382,80
Konečná suma(Bez DPH):
265,83
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38500000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Duálna UV lampa s prepínanín medzi vlnovými dĺžkami na vizualizáciu TLC platničiek.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: vyhotovenie, Hodnota / charakteristika: UV lampa s prepínanín medzi vlnovými dĺžkami 365(366) nm a 254 nm so stojanom; Technické vlastnosti: dve trubice, Hodnota / charakteristika: jedna trubica s 254 nm vlnovou dĺžkou, druhá trubica s 365 (366)nm vlnovou dĺžkou; Technické vlastnosti: možnosť prepínania medzi vlnovými dĺžkami, Hodnota / charakteristika: 254 /365(366)nm; Technické vlastnosti: stojan na zavesenie lampy, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Uvedenú požadovanú špecifikáciu spĺňajú napríklad, Hodnota / charakteristika: UV lampa Jena, UVPA95-0271-02 LAMP UVLS-24 EL (4 WATT) 365/254NM + stojan na uv lampu UVPA18-0063-01 LAMP STAND J-138

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: UV lampa so stojanom, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Napájanie, Jednotka: V, Minimum: 230, Maximum: 240, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Výkon, Jednotka: W, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 319,00 20% EUR 23. September 2019 266128

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×