Obstarávanie

Laboratórny spotrebný materiál


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
656,33
Konečná suma(Bez DPH):
546,94
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
sada
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Sterilné z číreho PP, dobrá chemická odolnosť, vhodné pre odstreďovanie rýchlosti 8500-9500 RCF. Kónické dno, biela popisovacia plocha na boku, kompatibilné s mnohými adaptérmi do rotorov. Závesný dobre tesniaci uzáver pre ľahkú manipuláciu jednou rukou., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Centrifugačné skúmavky Nunc EZ Flip, 15 ml, 500ks, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 2. Časovač 3 kanálový, funkcia countdown/countup, s alarmom, rozmery 70 x 83 x 22 mm, kapacita 99:59:59 hr: min: sec, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 3. Finntip pipetovacie špičky, 1 - 5 ml, PP, transparentné, vhodné pre pipety Thermo- Scientific Finnpipette® F1 a F2, Dr. Lange Pipettes, Brand®, balené v zásobníku, ktorý je autoklávovateľný 121 °C, 20 min., sterilné balenie, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 4. Finntip pipetovacie špičky, 1 - 5 ml, nesterilné, PP, transparentné, vhodné pre pipety Thermo- Scientific Finnpipette® F1 a F2, Dr. Lange Pipettes, Brand®, balené v sáčku 1000ks, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 5. Indikátorové papieriky pH, rozmedzie pH 6.4 - 8.0, (<6.4 · 6.4 · 6.6 · 6.8 · 7.0 · 7.2 · 7.4 · 7.6 · 7.8 · 8.0 · >8.0), balené v plastovom koliesku, 5 m, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 6. Papierik indikátorový univerzálny pH 0-12, 100 ks, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 656,33 20% EUR 12. September 2019 265645

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×