Obstarávanie

Prepravný príves 5 t


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
28 880,00
Konečná suma(Bez DPH):
20 054,16
Zaplatené:
69.43%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42415200-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Dodanie nových prepravných prívesov s nosnosťou 5 t s kolesami pod ložnou plochou na prepravu stavebných strojov pre potreby verejného obstarávateľa.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: žiarovo zinkovaná konštrukcia, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: brzdený, Hodnota / charakteristika: áno - vzduchom + ručná brzda; Technické vlastnosti: výškovo nastaviteľné oje s okom, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Spájacie zariadenie, Hodnota / charakteristika: pre čap s priemerom 50 mm alebo DIN 40; Technické vlastnosti: Ložná plocha rovná s nájazdovými mostíkmi sklopnými pre nakladanie strojov, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Kotviace - upínacie oká na zabezpečenie nákladu, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: zástrčka, Hodnota / charakteristika: 13 pin - 12/24 V + redukcia 7/13 pin; Technické vlastnosti: rezervné koleso, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: zakladacie kliny, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Upínacie prostriedky, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Osvetlenie prívesu, Hodnota / charakteristika: cestná svetelná výbava

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Prepravný príves, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: hmotnosť užitočného nákladu, Jednotka: t, Minimum: 5, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: dĺžka ložnej plochy, Jednotka: m, Minimum: 3,5, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: šírka prívesu, Jednotka: m, Minimum: 1,8, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: počet náprav, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Slavka Ivanová-Štýl 2 24 065,00 20% EUR 6. September 2019 265313

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×