Obstarávanie

Nábytok, kancelársky nábytok


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Výskumný ústav vodného hospodárstva
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
535,00
Konečná suma(Bez DPH):
346,66
Zaplatené:
64.79%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
celý rozsah špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vybavenie denných miestností nábytkom

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Pracovný uzamykateľný kontajner na kolieskach so štyrmi zásuvkami pod stôl v prevedení čerešňa, povrch z kvalitnej drevotrieskovej doskya,.korpus a čelá sú vyrobené z laminovanej drevotrieskovej dosky hrúbky 18 mm,horná doska má hrúbku 25 mm,všetky strany majú kvalitnú 2 mm ABS hranu, Rozmery (š x v x h): 40 cmx60 cmx60 cm / príloha č. 1, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Kancelársky stôl písací klasický, prevedenie čerešňa, povrch z kvalitnej drevotrieskovej dosky jednoducho umývateľný, vysoká odolnosť pred zvýšenou teplotou, bežnými chemikáliami v domácnosti a aj krátkodobému pôsobeniu vody,rektifikačné pätky. Rozmery (š x v x h): 160 cmx76 cmx70 cm / príloha č. 2, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: "Kovová kartotéka A4,4 zásuvky,farba sivá,zváraná kartotéka z oceľového plechu pre formát závesnej zložky A4,zásuvky sú osadené teleskopickými guličkovými pojazdmi so 100% výsuvom zásuvky,,nosnosť zásuvky 30 kgsystém blokácie zásuviek ,centrálne zamykanie kvalitným cylindrickým zámkom,povrchová úprava je prevedená práškovým vypaľovacím lakom v odtieňoch RAL,vnútorné rozmery zásuvky v x š x h: 250 x 326 x 520 mm,vonkajšie rozmery:vxšxh:1321mmx405mmx622mm,príloha č.3", Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lucia Hucíková - ŠKOLÁĆIK MAJO 2 416,00 20% EUR 3. September 2019 265144

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×