Obstarávanie

Elektrotepelné prístroje


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Stredná odborná škola obchodu a služieb
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 810,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 243,05
Zaplatené:
68.67%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
4.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Elektrotepelné prístroje určené na tepelnú úpravu jedál

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Pult výdajný ohrevný na GN3/1 s režónom v spodnej časti, zváraná vaňa, ohrievaná skriňa, polica, posuvné dvierka na jednej strane, regulácia teploty od 30 do 90 stupňov Celzia, ovládanie na dlhšej strane, 1 x výpustný ventil, 1 x polica, 230 V, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Mikrovlnná rúra, manuál, objem 20 litrov, otočný tanier, 5 úrovní mikrovlnného výkonu až do max. 800 W, otočný časovač, 230 V, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Ohrievač tanierov elektrický, kapacita 60 tanierov, max. priemer taniera 350 mm, regulácia teploty od 30 do 90 stupňov Celzia, 1 x dvere, 230 V, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GASTRO VRÁBEĽ, s.r.o. 2 1 491,67 20% EUR 5. September 2019 265140

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×