Obstarávanie

Klimatické komory


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
31 542,60
Konečná suma(Bez DPH):
21 904,58
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42512000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor položiek zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: materiál:, Hodnota / charakteristika: nerez; Technické vlastnosti: špecifikácia:, Hodnota / charakteristika: alarm otvorenia dverí, ako zdroj je použitý parový generátor; Technické vlastnosti: ochrana proti prehriatiu:, Hodnota / charakteristika: trieda 1,0 DIN 12 800; Technické vlastnosti: police:, Hodnota / charakteristika: 2 ks (možnosť rozšíriť až na 7); Technické vlastnosti: softwér:, Hodnota / charakteristika: pomocou ktorého možno ovládať zariadenie a zaznamenávať údaje

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: množstvo:, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: objem:, Jednotka: l, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 245; Technické vlastnosti: teplotný rozsah:, Jednotka: °C, Minimum: -10, Maximum: +100, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: vlhkosť:, Jednotka: %, Minimum: 10, Maximum: 90, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: teplotné rozlíšenie:, Jednotka: °C, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 0,1; Technické vlastnosti: teplotná fluktuácia (pri 25 °C a 60 % RH):, Jednotka: °C, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 0,3; Technické vlastnosti: nastavenie rýchlosti ventilátora:, Jednotka: %, Minimum: 10, Maximum: 100, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: rozmer (vnútorný):, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 600 x 800 x 510; Technické vlastnosti: rozmer (vonkajší):, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 810 x 1 600 x 1 000

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 26 285,50 20% EUR 23. August 2019 264792

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×