Obstarávanie

Nábytok, kancelársky nábytok


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Výskumný ústav vodného hospodárstva
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
943,00
Konečná suma(Bez DPH):
512,50
Zaplatené:
54.34%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
celý rozsah špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vybavenie denných miestností nábytkom

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: "Oceľový skladací schodík 470 mm, 2 stupne, ľahkej oceľovej konštrukcia sivej farby, hlboký 200 mm a potiahnutý gumou zabraňujúcou pošmyknutie, s nosnosťou 150 kg /príloha č. 1", Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: "Pracovný stôl Š x H x V: 1600 x 800 x 755 mm, laminovaná drevotrieska, podnože s rektifikačnými pätkami, priechodky v pracovnej doske, čerešňa) /príloha č. 2", Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: "Pojazdný zásuvkový kontajner Š x H x V: 400 x 480 x 650 mm, 4 zásuvky na kovových guľôčkových pojazdoch, čerešňa) /príloha č. 3", Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: "Kancelárska skriňa, dvere na 2 poschodia, 1781x800x420 mm, čerešňa /príloha č. 4", Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: "Stojanový vešiak, čerešňa /príloha č. 5", Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Čalúnené kancelárske kreslo - poťah pevná textúrová látka, farba – tmavo sivá, výška sedu 48 cm, Rozmery (š x v x h): 70cm x77cm x 63cm / príloha č. 6, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lucia Hucíková - ŠKOLÁĆIK MAJO 3 615,00 20% EUR 23. August 2019 264769

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×