Obstarávanie

Zariadenia pre vykurovanie a ohrev vzduchu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
200,00
Konečná suma(Bez DPH):
138,88
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
5.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Určené pre vykurovanie miestností využívaných pre rôzne účely.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: nastaviteľný termostat, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: ochrana proti prehriatiu a požiaru, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Ohrievač vzduchu elektrický 2kw, 230V/50Hz, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 4, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: rozmery - výška, Jednotka: mm, Minimum: 320, Maximum: 350, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: rozmery - šírka, Jednotka: mm, Minimum: 230, Maximum: 260, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: rozmery - hĺbka, Jednotka: mm, Minimum: 198, Maximum: 260, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výkon, Jednotka: kW, Minimum: , Maximum: 2, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: počet výkonových stupňov, Jednotka: počet, Minimum: 3, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
5K, spoločnosť s ručením obmedzeným 1 166,66 20% EUR 16. August 2019 264502

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×