Obstarávanie

Mikroskop pre HTO


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Nemocnica s poliklinikou Myjava
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 227,90
Konečná suma(Bez DPH):
2 516,66
Zaplatené:
59.52%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38510000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Svetelný mikroskop pre diagnostické účely do hematologického laboratória, diferencovanie krvných náterov, počítanie retikulocytov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Mikroskop musí byť minimálne vybavený s troma okulármi s rozloženiami svetla 100:0, 20:80, 0:100, z čoho minimálne na jeden je možné namontovať kameru., Hodnota / charakteristika: žiadame; Technické vlastnosti: Nastaviteľné okuláre., Hodnota / charakteristika: žiadame; Technické vlastnosti: Achromatické CCIS objektívy  umiestnené v šesť miestnom otočnom revolveri 1x ec-h pl 10x/0.25 (wd=17.4mm), ec-h pl 20x/0.40 (wd=0.9mm), EC-H PL 60X/0.85/S (WD=0.35mm) , 1x ec-h pl 100x/1.25/s-oil (wd=0.15mm), Hodnota / charakteristika: žiadame; Technické vlastnosti: Achromatický výkyvný kondenzátor N.A. 0.90/0.13  zaostrovateľný a centrovateľný., Hodnota / charakteristika: žiadame; Technické vlastnosti: Zaostrovací systém  koaxiálny hrubý a jemný s nastavením napätia pričom jemný zaostrovací systém je možne nastaviť minimum v inkrementoch 1 um., Hodnota / charakteristika: žiadame; Technické vlastnosti: Osvetlenie  zabezpečené s inteligentným systémom riadenia svetla (ILMS) s nastaviteľným LED modulom 12V/3W (6000ºK)., Hodnota / charakteristika: žiadame; Technické vlastnosti: Mechanický stolček na uloženie preparátov  so zabudovaným ovládaním do strán x a y, s keramickou vložkou a držiakom., Hodnota / charakteristika: žiadame; Technické vlastnosti: Minimálny rozmer stolčeka  180x170 mm, pričom posuv do x a y strán  80x55 mm, Hodnota / charakteristika: žiadame; Technické vlastnosti: Maximálny rozmer zariadenia  560x252x438 mm., Hodnota / charakteristika: židame; Technické vlastnosti: Dodanie mikroskopu a kamery ako funkčného celku spolu s farebnou 4Mpix WiFi kamerou so senzorom CMOS s optickou kalkuláciou 1/3“ a adaptérom., Hodnota / charakteristika: žiadame; Technické vlastnosti: Kamera musí byť vybavená pamäťou 512 MB., Hodnota / charakteristika: žiadame; Technické vlastnosti: Expozičný čas kamery  0,03 msek do 0,03 sek., Hodnota / charakteristika: žiadame; Technické vlastnosti: Kamera  vrátane softvéru na úpravu a analýzu snímkov., Hodnota / charakteristika: žiadame

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 3 3 020,00 20% EUR 12. August 2019 264180

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×