Obstarávanie

Výškovo nastaviteľný kancelársky stôl


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
620,00
Konečná suma(Bez DPH):
430,55
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Výškovo nastaviteľný kancelársky stôl:, Hodnota / charakteristika: elektricky výškovo nastaviteľný stôl s obdĺžnikovou doskou, pevný oceľový rám v tvare T s anti-kolízným mechanizmom, doska stola z odolného a ľahko čistiteľného laminátu o hrúbke 25 mm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: elektrické nastavenie pomocou skrytého tlačidla, T rám bez výstuže, aby neobmedzovala priestor na nohy pod doskou stola; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: celkový výškový rozdiel až 650 mm pre väčšiu flexibilitu - možnosť meniť polohu pri práci (sed- stoj); Technické vlastnosti: - nosnosť:, Hodnota / charakteristika: 120 kg; Technické vlastnosti: - minimálna výška stola:, Hodnota / charakteristika: 640 mm; Technické vlastnosti: - maximálna výška stola:, Hodnota / charakteristika: 1290 mm; Technické vlastnosti: - počet motorov:, Hodnota / charakteristika: 2; Technické vlastnosti: - farba stola a panelu / rámu:, Hodnota / charakteristika: dub / biela; Technické vlastnosti: - rozmer stola (dxš):, Hodnota / charakteristika: 1800 x 800 mm; Technické vlastnosti: - hmotnosť:, Hodnota / charakteristika: cca 55 kg; Technické vlastnosti: - záruka:, Hodnota / charakteristika: min. 3 roky; Technické vlastnosti: - súčasť dodávky/stola:, Hodnota / charakteristika: držiak z drôtenej lakovanej sieťoviny na napájacie aj predlžovacie káble, montáž pod dosku stola alebo na stenu vedľa stola; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: rozmer držiaka (vxšxd): 105 x 185 x 790 mm, farba držiaka: biela, príp. strieborná

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Výškovo nastaviteľný kancelársky stôl, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BEBA plus s.r.o. 1 516,66 20% EUR 27. September 2019 263946

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×