Obstarávanie

Nábytok - stoličky konferenčné


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 081,25
Zaplatené:
69.37%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Rokovacia alebo aj konferenčná stolička, kovová konštrukcia, čalúnený sedák a opierka

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Rokovacia alebo aj konferenčná stolička,, Hodnota / charakteristika: kovová konštrukcia, čalúnený sedák a opierka

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Stolička konferenčná - konštrukcia kovová, farba čierna, - sedák a opierka čalúnené, farba siv, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 200; Technické vlastnosti: nosnosť, Jednotka: kg, Minimum: 100, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: šírka stoličky, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 53; Technické vlastnosti: hĺbka stoličky, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 42; Technické vlastnosti: výška stoličky, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 80; Technické vlastnosti: hmotnosť stoličky, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BEBA plus s.r.o. 3 2 497,50 20% EUR 2. August 2019 263870

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×