Obstarávanie

Nábytok - váľandy


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 298,60
Zaplatené:
59.97%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Poločalúnená váľanda s úložným priestorom a pružinovým matracom

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Popis korpusu:, Hodnota / charakteristika: -materiál dub alebo buk; Technické vlastnosti: korpus musí mať dve výstuhy na spevnenie úložného priestoru:, Hodnota / charakteristika: úložný priestor v spodnej časti, prístup z bočnej strany, kovový mechanizmus vyklápania v súlade s STN; Technické vlastnosti: -"-, Hodnota / charakteristika: bezpečný spôsob odkladania lôžkovín, obvodová časť úložného priestoru bez čalúnenia, -prízemné klzáky; Technické vlastnosti: Popis lôžkovej plochy:, Hodnota / charakteristika: vrchný matrac musí mať pružinové jadro, hrúbka drôtu 2,4mm, protiprierazová vrstva filcu gramáž 600 g/m2,; Technické vlastnosti: -"-, Hodnota / charakteristika: lôžková plocha sa pri používaní nesmie prehnúť, musí zabezpečiť pohodlné dlhodobé ležanie, lôžko nesmie mať žiadne ostré hrany a výčnelky cez pôdorys lôžka, molitan hrúbka 3 cm, molitan gramáž 25kg/m3; Technické vlastnosti: -"-, Hodnota / charakteristika: materiály tvoriace lôžkovú plochu musia byť v súlade s normou pre lôžky -látku si vyberie obstarávateľ po ukončení výberového konania po predložení vzorkovníka dodávateľom; Technické vlastnosti: -"-, Hodnota / charakteristika: matrac na doske opatrenej otvormi na vetranie -molitan bude očalúnený poťahovou látkou s gramážou 180 g/m2,  martindale poťahovej látky 30000

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Poločalúnená váľanda s úložným priestorom a pružinovým matracom, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50; Technické vlastnosti: šírka váľandy, Jednotka: cm, Minimum: 90, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: dĺžka váľandy, Jednotka: cm, Minimum: 200, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výška váľandy, Jednotka: cm, Minimum: 50, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: nosnosť matraca, Jednotka: kg, Minimum: 120, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: nosnosť lôžka, Jednotka: kg, Minimum: 120, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Korpus - úložný priestor fóliovaná DTD, hrúbka, Jednotka: mm, Minimum: 18, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VAŽO NÁBYTOK, s.r.o. 4 3 958,33 20% EUR 2. August 2019 263869

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×