Obstarávanie

Nábytok - stoly pracovné


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
12 050,00
Konečná suma(Bez DPH):
7 290,27
Zaplatené:
60.5%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Stoly pre študentov

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Stôl pracovný 140x80 cm - čerešňa, Hodnota / charakteristika: - Podnož stola sa skladá z bočníc a čelného panela vyrobených z LTD 18 mm a hliníkových nôh, vybavených rektifikáciou 15mm na vyrovnanie nerovností podlahy.; Technické vlastnosti: -"-, Hodnota / charakteristika: Výška stolov je štandartne 735 mm. Pracovná doska je z LTD 25mm zakončená hranou ABS 2 mm, hliníkové nohy sú v štandardnom vyhotovení povrchovo upravené eloxovaním.; Technické vlastnosti: -"-, Hodnota / charakteristika: Stolová doska má prípravu na vedenie kabeláže. Podnož je so stolovou doskou spojená pomocou rozperných kolíkov, ktoré zaručujú mimoriadnu stabilitu celého stola. Dizajn čerešňa.; Technické vlastnosti: Stôl pracovný 120x80cm - buk alebo dub, Hodnota / charakteristika: - Podnož stola sa skladá z bočníc a čelného panela vyrobených z LTD 18 mm a hliníkových nôh, vybavených rektifikáciou 15mm na vyrovnanie nerovností podlahy.; Technické vlastnosti: -"-, Hodnota / charakteristika: Výška stolov je štandartne 735 mm. Pracovná doska je z LTD 25mm zakončená hranou ABS 2 mm, hliníkové nohy sú v štandardnom vyhotovení povrchovo upravené eloxovaním.; Technické vlastnosti: -"-, Hodnota / charakteristika: Podnož je so stolovou doskou spojená pomocou rozperných kolíkov, ktoré zaručujú mimoriadnu stabilitu celého stola. Dizajn buk alebo dub.; Technické vlastnosti: Kontajner kancelársky pevný - čerešňa, Hodnota / charakteristika: - výška 615 mm, šírka 430 mm, hĺbka 600 mm, 3 zásuvky, s hornou doskou vyrobenou z LTD 25mm.; Technické vlastnosti: -"-, Hodnota / charakteristika: - vyrobený z LTD 18 mm, dosky sú zakončené hranou ABS 2mm, zásuvky sú drevené s centrálnym uzamykaním. Dizajn čerešňa

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Stôl pracovný 140x80 cm - čerešňa, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Stôl pracovný 120x80cm - buk alebo dub, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 84; Technické vlastnosti: Kontajner kancelársky pevný - čerešňa, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lucia Hucíková - ŠKOLÁĆIK MAJO 4 8 748,33 20% EUR 2. August 2019 263868

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×