Obstarávanie

Špeciálne laboratórne prístroje


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 701,42
Konečná suma(Bez DPH):
3 111,10
Zaplatené:
66.17%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. Nákup nových, nepoužívaných laboratórnych prístrojov, chemikálií a laboratórneho materiálu  vrátane balenia, dopravy, vyloženia na konkrétne pracovisko uvedené v objednávke a iných nákladov potrebných na realizáciu zákazky.; 2. Laboratórne prístroje budú použité vo vedeckom výskume, pričom ich špecifikácia vyplýva z dlhoročnej kontinuity, štatistickej opakovateľnosti a interpretácii experimentov vyžadujúcich si vysokú čistotu a špecifickosť jednotlivých komponentov odskúšaných pri tomto procese v laboratóriu objednávateľa.; 3. Objednávateľ u tovarov identifikovaných konkrétnym výrobcom, značkou alebo typom pripúšťa dodanie ekvivalentných tovarov s plnohodnotnými vlastnosťami na identické použitie v zmysle funkčnej a technickej špecifikácie a obvyklej praxe a zároveň so zabezpečením bezpodmienečnej kompatibility s laboratórnymi produktami, použitie ktorých je nevyhnutné s požadovanými tovarmi, a to bez nutnosti ďalších nákladov na strane objednávateľa.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: K bodu č.1: Stolný laboratórny ph meter, Hodnota / charakteristika: podsvietený displej, rozsah merania 0,00 – 14,00 pH,  teplotný rozsah 0-105 °C, vrátane sondy, teplotnej sondy a stojanu; Technické vlastnosti: K bodu č. 2: Mikroskop, Hodnota / charakteristika: Otočná binokulárna hlavica (360°) so 45°sklonom; Maximálne zväčšenie 1000x; Štandardný širokouhlý okulár WF 16x; Revolverová hlavica so štyrmi achromatickými objektívmi; 4x, 10x, 40x, 100x(olejový);; Technické vlastnosti: pokr. k bodu č.2, Hodnota / charakteristika: Hrubé a jemné doostrovanie; Prekľzový ochranný mechanizmus; Abbeho kondenzor s irisovou apertúrnou clonou a objímkou; Halogénové osvetlenie 20W; Dioptrická korekcia +/- 5D; Pohyblivý stolík; Technické vlastnosti: pokr.k bodu č.2 referenčný produkt, Hodnota / charakteristika: Mikroskop Mic 180; Technické vlastnosti: K bodu č.3: Dewarova nádoba transportná, Hodnota / charakteristika: nerezová oceľ, s rukoväťou a izolačným vekom, 3-litrová (typ: Isotherm 28BE), vnútorný priemer 138 mm, vnútorná výška 230 mm, na prácu s kvapalným dusíkom; Technické vlastnosti: K  bodu č.4: Analytická váha, Hodnota / charakteristika: Profesionálna analytická váha vyššej triedy, mikroprocesorové PID ovládanie so senzormi, váživosť 120 g, presnosť ± 0,0001 g, interná automatická kalibrácia, veľkoplošný podsvietený LCD displej; Technické vlastnosti: K bodu č.5:  UV Transiluminátor pre vizualizáciu DNA, RNA a proteínových gélov, Hodnota / charakteristika: Ultra Bright UV; rozmery filtra 210x260; Technické vlastnosti: K bodu č.6: Trepačka, Hodnota / charakteristika: pre skúmavky do objemu 50 ml s nastaviteľnou frekvenciou, dotykové + kontinuálne trepanie; Technické vlastnosti: K bodu č. 7: Miešadlo magnetické, Hodnota / charakteristika: Miešadlo magnetické s keramickým povrchom WiseS r® MSH-20D, s ohrevom, Wisd

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Stolný laboratórny ph meter, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 2. Mikroskop Mic 180, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 3. Dewarova nádoba transportná, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 4. Analytická váha, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 5. UV Transiluminátor pre vizualizáciu DNA, RNA a proteínových gélov, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 6. Trepačka (vortex), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 7. Miešadlo magnetické, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 4 3 733,33 20% EUR 25. Júl 2019 263503

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×