Obstarávanie

Trepačka


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 300,00
Konečná suma(Bez DPH):
916,66
Zaplatené:
70.51%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38436400-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
položka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Na laboratórne účely

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: hmotnosť, Hodnota / charakteristika: cca 9,8kg; Technické vlastnosti: Pohyb, Hodnota / charakteristika: vibrácie; Technické vlastnosti: Krytie (DIN EN 60529), Hodnota / charakteristika: IP30; Technické vlastnosti: Ovládanie, Hodnota / charakteristika: digitálne; Technické vlastnosti: Rozmery (ŠxHxV), Hodnota / charakteristika: cca 270x410x172 (mm); Technické vlastnosti: Maximálna záťaž, Hodnota / charakteristika: cca 1,5 kg; Technické vlastnosti: Príslušenstvo, Hodnota / charakteristika: Nástavec pre 26 skúmaviek s rozmermi 10-16 mm; Technické vlastnosti: Príslušenstvo, Hodnota / charakteristika: Nástavec pre 12 skúmaviek s rozmermi 16-32 mm; Technické vlastnosti: Doporučujeme Trepačku Heidolph Multi Reax alebo ekvivalent, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Laboratórna minitrepačka, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Rozsah otáčok, Jednotka: ot./min., Minimum: 150, Maximum: 2000, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: amplitúda, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Nastavenie času, Jednotka: min., Minimum: 1, Maximum: 999, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Napájanie, Jednotka: V/Hz, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 230/50

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 3 1 100,00 20% EUR 23. Júl 2019 263358

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×