Obstarávanie

Dvojstupňový hrot k sonikátoru


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
448,46
Konečná suma(Bez DPH):
311,43
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38500000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Dvojstupňový hrot k sonikátoru sa používa pri rozrušovaní ťažko dostupných buniek ultrazvukom.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Pripája sa priamo ku konvertoru sonikátora. Je schopný dosiahnuť bunky v malých priemeroch a väčšej hĺbke. Je odporúčaný pre krvné bunky, tkanivové kultúry, HELA bunky a bunky s nízkym až stredným odporom k poškodeniu., Hodnota / charakteristika: Intenzita: veľmi vysoká; rozsah amplitúdy: 64-247; Technické vlastnosti: Výhradná kompatibilita: so sonikátorom BRANSON Emerson SFX 550 CE Digital, z hľadiska kompatibility s už používaným naším prístrojom je iný ekvivalent nedostupný, Hodnota / charakteristika: Špecifikáciu spĺňa: BRANSON 101-063-212

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Dvojstupňový hrot k sonikátoru, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Priemer hrotu (3,2 mm), Jednotka: ”, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1/8; Technické vlastnosti: Objem (tekutiny, Jednotka: ml, Minimum: 0,1, Maximum: 10, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 373,72 20% EUR 19. Júl 2019 263245

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×