Obstarávanie

Konferenčná stoličká


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
107,00
Konečná suma(Bez DPH):
74,30
Zaplatené:
69.43%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Stolička do rokovacej miestnosti. Verejný obstarávateľ nepripúšťa ekvivalent z dôvodu doplnenia počtu k už zakúpeným stoličkám.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: konferenčná stolička čalúnená, obojstranne čalúnené operadlo samonosnou sieťovinou; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: anatomicky tvarovaný sedák, strieborné hliníkové nohy, čierne podrúčky; Technické vlastnosti: čalúnenie stoličky:, Hodnota / charakteristika: sedák a zadná strana chrbta stoličky ČIERNA; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: predná časť chrbta stoličky HNEDÁ (1611); Technické vlastnosti: nosnosť:, Hodnota / charakteristika: 120 kg; Technické vlastnosti: rozmery:, Hodnota / charakteristika: výška: 90 cm, šírka: 62 cm, výška sedenia: 45 cm, hĺbka sedenia: 59 cm

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Konferenčná stolička Calypso-MT/CA-1611 hnedá, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BEBA plus s.r.o. 1 89,16 20% EUR 4. Júl 2019 262618

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×