Obstarávanie

Konferenčné stoličky - stohovateľné


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 120,00
Konečná suma(Bez DPH):
402,77
Zaplatené:
35.96%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor (podľa technickej špecifikácie)
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: pohodlná klasická konferenčná stolička; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: s kovovou podstavou zváranou z oceľovej rúrky ukončenou podlahovými krytkami; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: povrchové vyhotovenie kovovej kostry stoličky v odtieni čierna; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: materiál poťahu: textília, odolnosť voči oderu 45.000 cyklov; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: rozmery: celková výška: 82 cm (±2 cm), šírka: max. 54,5 cm, výška sedenia: min. 47 cm, hĺbka sedenia: 42,5 cm (±2 cm); Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: farba čalúnenia: modrá 5 ks; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: farba čalúnenia: sivá 35 ks

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Konferenčná stolička - stohovateľná, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ALEZA INTERIER, s.r.o. 8 483,33 20% EUR 2. Júl 2019 262508

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×