Obstarávanie

PC stoly


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 232,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 633,33
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor (podľa technickej špecifikácie)
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: počítačový stôl jednomiestny; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: rozmery stola: 800 x 680 x 760 mm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: konštrukcia plochooval 50x30 mm ukončená plastovými zátkami; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: farba konštrukcie: čierna (35 ks - v kombinácii s dekorom dosky stola buk); Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: farba konštrukcie: strieborná resp. sivá (5 ks - v kombinácii s dekorom dosky stola jelša); Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: nohy ukončené rektifikáciou na vyrovnanie nerovnosti podlahy; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: materiál dosky stola:  laminátová drevotrieska hrúbky 18 mm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: hrany ABS 2 mm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: stôl obsahuje výsuv na klávesnicu a  box na uloženie PC; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: dekor dosky stola: jelša 5 ks; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: dekor dosky stola: buk 35 ks

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: PC stôl jednomiestny, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lucia Hucíková - ŠKOLÁĆIK MAJO 1 4 360,00 20% EUR 2. Júl 2019 262507

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×