Obstarávanie

Rekonštrukcia rozvodov ÚK a TV, okruh kotolne Centrum I, Sabinov


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
SABYT, s.r.o.
Typ obstarávania:
Práce
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 761 826,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 460 906,00
Zaplatené:
82.91%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
45232140-5
Elektronická aukcia:
Nie
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritéria kvality:
Nie
Náklady/Cena:
Cena

Opis obstarávania

Predmetom zákazky je výmena sekundárnych rozvodov ÚK a TV, ktoré budú vedené v trase existujúceho rozvodu. Rozvod začína v kotolni a končí vstupom do jednotlivých objektov v mieste strojovne UK a TV. Potrubie bude vstupovat' do objektov priamo cez stenu. V strojovniach sa vyhotoví nová ekvitermická regulácia. Navrhované potrubia vykurovacieho rozvodu su v zemnom vyhotovení vedené vedl'a seba. Dĺžka trasy vykurovacieho rozvodu vrátane prípojok v novej trase bude cca 1838 m. Spolu s rozvodom budú uložené do zeme aj chráničky pre optické káble. Trasa vykurovacieho rozvodu je vedená po pozemkoch, ktoré nie sú zastavané.

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Zmluva uzavretá s viacerými dodávateľmi 9 1 460 906,00 Neuvedené EUR 12. December 2019 259762

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×