Obstarávanie

Sokolovňa Senica – rekonštrukcia objektu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Senica
Typ obstarávania:
Práce
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
747 772,00
Konečná suma(Bez DPH):
747 772,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
45212314-0
Elektronická aukcia:
Áno
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritéria kvality:
Nie
Náklady/Cena:
Cena

Opis obstarávania

Predmetom zákazky je rekonštrukcia historického objektu Sokolovne z konca 19. storočia, Štefánikova 724/20 na parcele číslo 94, katastrálne územie Senica, ktorý je zapísaný v Ústrednom zozname pamiatkového fondu SR pod číslom 12085/1 v zmysle vypracovanej projektovej dokumentácii a zadania. Objekt bude kompletne zrekonštruovaný. Práce sú zamerané na reštaurovanie vonkajších omietok, vnútorné dispozičné zmeny, elektroinštalácia, kúrenie, zdravotechnika, bezbariérový prístup, výmena strešnej krytiny, rekonštrukcia podláh, výmena okenných a dverných otvorov. Bližšie informácie sa nachádzajú v súťažných podkladoch.

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
EUROFRAME, a.s. 3 747 772,00 Neuvedené EUR 31. Júl 2019 257240

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×