Obstarávanie

Interiérové vybavenie - dispečerské a kancelárske kreslá


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Hlavné mesto SR Bratislava
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
10 143,60
Konečná suma(Bez DPH):
4 582,64
Zaplatené:
45.17%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
počet ks ako sú uvedené pri jednotlivých položkách
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: rozmery, Hodnota / charakteristika: min. 500x500x max.950mm (šxhxv), šírka sedáku min. 450 mm, hĺbka sedáku min. 450 mm, výška sedu min. 470 mm, nosnosť min. 110kg

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Spájateľná a stohovateľná konferenčná stolička, pevná celokovová konštrukcia s povrchovou úpravou lesklý chróm z profilov priemeru min. 25mm a hrúbkou steny min. 1,5mm, čalúnené sedadlo aj chrbtová opierka kvalitnou látkou zo 100% polyesteru s odolnosťou min. 100 000 cyklov Martindale, gramáž látky min. 520g/m, sedadlo a chrbtová opierka - drevo a PUR pena, spevnenie konštrukcie v zadnej časti. Farba čalúnenia: sivá. Opierka rúk: nie., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 16

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Miroslav Šimko SIMEX 3 5 499,17 20% EUR 24. Jún 2019 255366

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×