Obstarávanie

Šatňová skrinka


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národný onkologický ústav
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
8 870,00
Konečná suma(Bez DPH):
7 389,16
Zaplatené:
83.3%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Šatňová skrinka - PROJECT 1FFC

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Výška 1800 mm Šírka 500 mmHĺbka 500 mmVýška nožičiek 120 mmHmotnosť 28,5 kgMnožstvo priehradiek 1 ksŠírka priehradiek 500 mmMateriál ocelový plech 1.triedy, Hodnota / charakteristika: viď príloha / ekvivalent neprístupný z hľadiska dovybavenia pracoviska; Technické vlastnosti: Základná farba RAL 7035 / svetlosiváPovrchová úprava práškové lakovanie, Hodnota / charakteristika: Uzáver na visiaci zámok EXTRA - vid príloha; Technické vlastnosti: Vybavenie - háčiky z ušľachtilej ocele, držiak na uterák, Hodnota / charakteristika: Nožičky s výškou 120mm

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Šatníková skriňa s deliacou prepážkou a policou na obuv - jednodverová, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 48; Technické vlastnosti: visiaci zámok /3klúče, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 48

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ABAMET, s.r.o. 2 8 867,00 20% EUR 21. Jún 2019 255291

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×