Obstarávanie

Varný kotol so zmäkčovačom vody


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Stredná odborná škola, Námestie SNP 5, Partizánske
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 522,80
Konečná suma(Bez DPH):
2 395,83
Zaplatené:
52.97%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39220000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
Zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Objem, Hodnota / charakteristika: 150 l; Technické vlastnosti: Rozmery, Hodnota / charakteristika: 900x900x900 mm; Technické vlastnosti: Napätie, Hodnota / charakteristika: 400 V; Technické vlastnosti: Príkon elektro, Hodnota / charakteristika: 18 kW; Technické vlastnosti: 3 stupne výkonu, Hodnota / charakteristika: požaduje sa; Technické vlastnosti: Stupeň ochrany krytím, Hodnota / charakteristika: min. IP 44; Technické vlastnosti: Doba ohrevu, Hodnota / charakteristika: 70 - 80 min.; Technické vlastnosti: Nožičky, Hodnota / charakteristika: 4 ks, nastaviteľné; Technické vlastnosti: Bezpečnostná tlaková armatúra, Hodnota / charakteristika: na hornej doske; Technické vlastnosti: Horná doska, vnútorný a vonkajší plášť nádoby a poklop z materiálu AISI 304, Hodnota / charakteristika: požaduje sa; Technické vlastnosti: Duplikátor, Hodnota / charakteristika: okrúhly, spodné dno z nerezového materiálu AISI 316L; Technické vlastnosti: Dopúšťanie vody do medziplášťa, Hodnota / charakteristika: automatické; Technické vlastnosti: Hrany, Hodnota / charakteristika: zaoblené; Technické vlastnosti: Pripojenie studenej vody, Hodnota / charakteristika: 1/2"; Technické vlastnosti: Výpustný ventil, Hodnota / charakteristika: 2"; Technické vlastnosti: Príslušenstvo, Hodnota / charakteristika: zmäkčovač vody - 1 kus; Technické vlastnosti: Zmäkčovač vody, Hodnota / charakteristika: elektrický, objem 12 l, príkon elektro 4 W/230 V, vstupná teplota vody 8-25 °C, max. prietok vody 1400 l/hod., stupeň ochrany krytím min. IP 44, regenerácia tabletovou soľou, zabudovaný by pass mixer; Technické vlastnosti: Zmäkčovač vody, Hodnota / charakteristika: elektronická riadiaca LCD jednotka so signalizáciou nedostatku soli, nastavenie regenerácie na dni v týždni/týždne, automatický program dezinfekcie živice

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Elektrický varný kotol so zmäkčovačom vody, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Adam Chabada 8 2 875,00 20% EUR 21. Jún 2019 255227

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×