Obstarávanie

EKG holter (SW + 2ks záznamníkov)


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 991,60
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33121000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Počet uzavretých zmlúv:
0

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

zaznamenávanie srdcovej frekvencie pacienta

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 3 kanálové nahrávanie 24/48 hodín, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: jednoduché, intuitívne ovládanie, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: farebný LCD displej, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: špičková kvalita zaznamenaného EKG signálu, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: nahrávanie s jednou alkalickou batériou - výdrž až 48 hodín, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: zabudovaný hlasový záznamník umožňuje nahrávať 20s správy, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: záznamník je ľahký a malý pre čo najväčší komfort pacienta (100g vrátanie batérie), Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: prenos záznamov do PC prostredníctvom USB, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: veľká kapacita internej pamäti - 16GB (kapacita 100 záznamov), Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: záznamy s vysokým rozlíšením so vzorkovacou frekvenciou 250 vzoriek/s počas 24/48 hodín a počas 7 dní s frekvecniou 500 vzoriek, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: SW + 2ks záznamníkov, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: záznamník komunikuje v českom jazyku, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 2 farebné diódy na upozornenie prípadných chýb ( napr. slabá batéria), Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: SW umožňuje správu záznamníka, prenos dát do PC, automatickú archiváciu, automatickú analýzu záznamu, režim analýzy, tlač záznamu, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: analýza segmentov ST a QT, pokročilá RR analýza, zoznam hlavných zistených aritmií, morfologická klasifikácia, analýza kardiostimulátora, voliteľné pokročilé analýzy., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: možnosť sieťového pripojenia, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×