Obstarávanie

Kancelárske potreby


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody a ústav na výkon väzby
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 282,78
Konečná suma(Bez DPH):
489,57
Zaplatené:
38.16%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30192000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kancelárske potreby, vrecká a sáčky, Papiernický tovar a iné položky

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Taška mikroténová, nosnosť 3kg (baleníe = 250 ks), Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 120; Technické vlastnosti: Mikroténový prierez 50cm x 70cm ( 1 balenie = 3000 ks), Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8; Technické vlastnosti: Papierové obrúsky biele,  Gastro, skladané, 33 x 33 cm,  materiál : 100% celulóza (1 balenie 500ks), Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 120; Technické vlastnosti: Špáradlá hygienicky balené po 1ks (1000 ks  v balení), Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30; Technické vlastnosti: Baliaci potravinársky papier, rozmery  70 cm x 100 cm,  hmotnosť 45g na 1m2,,   10kg v balení po 310hárkov., Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 18

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ing. Peter Gerši - GC Tech. 2 587,49 20% EUR 6. Jún 2019 254333

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×