Obstarávanie

Kancelárska stolička


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
292,00
Konečná suma(Bez DPH):
127,77
Zaplatené:
43.75%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kancelárska stolička Kent Exclusive  alebo ekvivalent, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Veľmi elegantné kreslo s vysokou nosnosťou, vysoko kvalitným prešitím hán sedáku, operadla, bez podhlavníka; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: nastavenie sily protiváhy podľa telesnej hmotnosti, široký, pohodlný, výškovo nastaviteľný sedák, výškovo nastaviteľné mäkčené podrúčky čierne.; Technické vlastnosti: Operadlo :, Hodnota / charakteristika: vysoké, ergonomicky tvarované. Prešité hrany.; Technické vlastnosti: Sedák :, Hodnota / charakteristika: široký, ergonomický, pohodlný; Technické vlastnosti: Mechanizmus :, Hodnota / charakteristika: synchrónny mechanizmus s nastavením sily protiváhy, umožňuje niekoľkonásobnú aretácia uhla medzi operadlom a sedákom; Technické vlastnosti: Rozmery :, Hodnota / charakteristika: celková výška : 101-114/124-137 cmšírka sedáku : 51 cmvýška v sede : 40-53 cmhmotnosť : 16 kg; Technické vlastnosti: Mechanika :, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - T-synchro, Hodnota / charakteristika: synchónny mechanizmus s posuvom sedadla, umožňuje závislé naklápanie sedadla a operadla (nastavenie uhlu sedadla 1-10°, nastavenie uhlu operadla 90-110°), horizontálny posuv sedadla,; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: zaistenie v 5 polohách, nastavenie odporu naklápania operadla v závislosti na váhe užívateľa, antišokový systém zabraňuje samovoľnému navráteniu operadla pri odistení  funkcie naklápania; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: 16 hod. sedenie; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: pohodlný, výškovo a hĺbkovo nastaviteľný sedák; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: nastavenie bedrovej opierky; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: výškovo nastaviteľné podrúčky (P44); Technické vlastnosti: Nosnosť stoličky:, Hodnota / charakteristika: 160 kg; Technické vlastnosti: Farebné prevedenie:, Hodnota / charakteristika: červená (farebné prevedenie je potrebné odkonzultovať po zazmluvnení)

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
CODUM s.r.o. 8 153,33 20% EUR 28. Máj 2019 253822

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×