Obstarávanie

Dezinfekčné prostriedky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 050,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 708,33
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33631600-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
sub.
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Plošná dezinfekcia malých a veľkých plôch a pod.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Účinné látky, Hodnota / charakteristika: N-alkyl(C12-14)-N-benzyl-N, N-dimetylammónium chlorid, prekarbonát sodný, tetraacetyletyléndiamín

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Anios Oxy Floor - Dezinfekčný a čistiaci prípravok na plošnú dezinfekciu na báze kyseliny peroctovej v práškovej podobe s plným spektrom účinnosti. Vhodný aj na výkon ohniskovej dezinfekcie, Veľkosť balenia: 1kg, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 110; Technické vlastnosti: Riedenie, Jednotka: %, Minimum: , Maximum: 0,5, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Účinnosť - baktericídny, tuberkulocídny, mykobaktericídny, fungicídny, virucídny, sporicídny, Jednotka: spektrum, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: A B C T M V; Technické vlastnosti: Expozičný čas, Jednotka: min., Minimum: , Maximum: 60, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Účinnosť proti Clostridium difficile, Jednotka: min., Minimum: , Maximum: 15, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VIDRA a spol. s.r.o. 1 2 050,00 20% EUR 17. Máj 2019 253315

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×