Obstarávanie

Tlačiarenské služby na rok 2019


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
17 388,14
Konečná suma(Bez DPH):
8 177,68
Zaplatené:
47.03%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
60000000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

prezentácia, informovanie

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Formát brožúry:, Hodnota / charakteristika: 210 mm x 148 mm zatvorený (na ležato), 406 mm x 148 mm otvorený; Technické vlastnosti: Rozsah:, Hodnota / charakteristika: 4 strany obálky + 36 strán vnútro (18 listov); Technické vlastnosti: Papier – obálka:, Hodnota / charakteristika: obojstranne natieraný papier, min. 250 g/m2; Technické vlastnosti: Tlač a povrchová úprava obálky:, Hodnota / charakteristika: 4+4 CMYK, resp. plnofarebná ofsetová alebo ekvivalentná tlač, 1+0 lesklé laminovanie, alebo ekvivalentným spôsobom úpravy lesklého povrchu obálky.; Technické vlastnosti: Papier – vnútro:, Hodnota / charakteristika: obojstranne natieraný papier, min. 200 g/m2; Technické vlastnosti: Tlač a povrchová úprava vnútra:, Hodnota / charakteristika: 4+4 CMYK, resp. plnofarebná tlač, natieraný matný; Technické vlastnosti: Väzba:, Hodnota / charakteristika: V2 lepená; Technické vlastnosti: Podklady:, Hodnota / charakteristika: dodá verejný obstarávateľ vo forme postskriptového PDF súboru pre stabilizovanú ofsetovú tlač (CMYK); Technické vlastnosti: Počet brožúr:, Hodnota / charakteristika: Max. 1000 kusov; Technické vlastnosti: Balenie:, Hodnota / charakteristika: po 20 ks do priehľadnej fólie

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ultra Print, s.r.o. 5 8 995,45 10% EUR 3. Máj 2019 252488

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×