Obstarávanie

IGRA test na vyšetrenie infekcie zapríčinenej Mycobakterium tuberculosis komplex


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 600,00
Konečná suma(Bez DPH):
5 054,54
Zaplatené:
90.25%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33141625-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
súb.
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Diagnostická súprava je určená pre vyšetrenie infekcie človeka zapríčinenej Mycobacterium tuberculosis komplex cestou in vitro detekcie IFN gama uvoľneného po stimulácii leukocytov periférnej krvi špecifickými antigénmi.; Vyšetrenie má tiež umožniť interpretáciu, či sa jedná o aktiváciu CD4 alebo CD8 lymfocytov.; Diagnostický spotrebný materiál sú špeciálne skúmavky pre odber venóznej krvi, ktoré obsahujú špecifické antigény získané z M.tuberculosis. ; Odber krvi musí byť možný priamo do odberových skúmaviek systémom Vacutainer.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Položka č.1 - Súprava musí obsahovať všetky súčasti potrebné pre vyšetrenie: mikroplatničkové stripy, riediaci roztok, konjugát, substrát, zastavovací roztok, premývací roztok, návod na použitie. Súčasťou prvej dodávky musí byť aj vyhodnocovací program pre počítač., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Položka č.2 - Balenie obsahuje 200 skúmavok t.j. á 50 ks negatívnej kontroly, 50 ks pozitívnej kontroly, 50ks TB1- antigény, 50 ks TB2-antigény., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Diagnostická súprava je mikroplatničková ELISA určená pre detekciu IFN gama z ľudskej krvnej plazmy., Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Diagnostický spotrebný materiál musí obsahovať špeciálne odberové skúmavky s obsahom špecifických antigénov: ESAT- 6, CFP-10. Ďalej odberovky pre negatívnu kontrolu a pozitívnu kontrolu s mitogénom., Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ceemed, s.r.o. 1 5 560,00 10% EUR 30. Apríl 2019 242912

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×