Obstarávanie

Dezinfekčné prostriedky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 020,00
Konečná suma(Bez DPH):
849,95
Zaplatené:
83.32%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33631600-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
sub.
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Plošná dezinfekcia malých a veľkých plôch, nástrojová dezinfekcia a pod.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Položka č. 1 - Suma Tab D4 Tab na báze akt. chlóru. Tablety sú ľahko rozpustné. Rozpustením jednej tablety v 10 l vody sa získa 150 ppm aktívneho chlóru. Je možné ho používať aj v tvrdej vode. Účinnosť: virucídna, fungicídna, baktericídna, mykobaktericídna, sporicídna, voči vírusu vtáčej chrípky. Kontaktná doba: od 15 do 30 min. vrátane podľa spektra účinnosti. Odp. riedenie: 1 až 10 tabl. podľa spektra účinnosti. Zloženie: nátrium-4,6-dichlór-1,3,5-triazín-2-olát min. 75 % hm. Balenie: 300 tabl. Vzhľad: biele tablety, pH 1% roztok: 6,0 – 6,5. Biocíd, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Položka č. 2 - Oxivír Plus Spray. Účinnosť: Virucídna, fungicídna, baktericídna, mykobaktericídna a tuberkulocídna účinnosť, účinný voči spórom a MRSA, účinný voči Tbc. Kontaktná doba: do 15 min. vr. Materiál. znášanlivosť: ABS (plastická hmota, napr. lego), Plexisklo, Nerezová oceľ, Umelá koža, Lak. povrchy. Zloženie: 1-propoxypropán-2-ol, benzénsulfónová kyselina, 4-C10-13-sek-alkylderiváty, peroxid vodíka, salicylová kyselina. Číra bezfarebná tek. Merná hm.: 20°C cca 1pH neried.: 1,8, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Suma Tab D4 Tab (Balenie:300 tabliet á 2,7 g)- Dezinfekčný prostriedok na báze aktívneho chlóru. Používa sa dezinfekciu povrchov v zdravotníckych zariadeniach. Dá sa používať na dezinfekciu všetkých umývateľných povrchov. Musí byť registrovaný ako biocíd. , Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 56; Technické vlastnosti: Oxivír Plus Spray (Balenie: 0,75 ml rozprašovacia fľaša, roztok pripravený na aplikáciu postrekom). Koncentrovaný čistiaci a dezinfekčný prostriedok na báze akcelerovaného peroxidu vodíka (AHP). Prostriedok musí mať aj čistiaci aj dezinfekčný účinok. Nesmie byť parfumovaný a zanechávať stopy. Musí účinne potlačovať vznik anorganických usadenín. Musí byť registrovaný aj ako biocíd aj ako zdravotnícka pomôcka. Nesmie obsahovať: organické prchavé zlúčeniny, mutagénne či karcinogénne látky, parfum, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 36

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Diversey Slovensko, s.r.o. 2 1 019,94 20% EUR 10. September 2018 166830

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×