Obstarávanie

Výučbové výmenníky tepla


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
9 377,50
Konečná suma(Bez DPH):
9 377,50
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42510000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor podľa technickej špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: so snímačom hladiny vody,; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: s čerpadlom pre cirkuláciu vody medzi zásobníkom a výmenníkom tepla,; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: s hadicami pre rýchle pripojenie výmenníka k zásobníku,; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: samostatná riadiaca jednotka,; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: automaticky rozpozná typ napojeného výmenníka tepla,; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: možnosť napájania zo siete, ale aj cez nabíjateľnú batériu,; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: možnosť voľby anglického, českého alebo slovenského jazyka pri zobrazovaní na displeji; Technické vlastnosti: - rozmery:, Hodnota / charakteristika: výška: 0,25 m, šírka 0,28 m, hĺbka 0,39 m,; Technické vlastnosti: - objem:, Hodnota / charakteristika: 0,1 m3,; Technické vlastnosti: - celková hmotnosť:, Hodnota / charakteristika: 6 kg

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Množstvo:, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
O.K.SERVIS BioPro, s.r.o. 1 9 377,50 0% EUR 28. Jún 2018 166624

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×