Obstarávanie

Elektrické spotrebiče


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody a ústav na výkon väzby
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 933,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 342,35
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39700000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Verejný obstarávateľ požaduje dodanie tovaru - stolných ventilátorov

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Počet rýchlostí, Hodnota / charakteristika: min. 3; Technické vlastnosti: Nastaviteľný uhol sklonu, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: Ochrana pred prehriatím, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: Oscilácia, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: Záručná doba, Hodnota / charakteristika: minimálne 24 mesiacov

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Počet, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Príkon, Jednotka: W, Minimum: , Maximum: 40, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hlučnosť, Jednotka: dB, Minimum: , Maximum: 50, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Napätie, Jednotka: V, Minimum: 220, Maximum: 240, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Priemer lopatiek, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ITSK, s.r.o. 2 1 610,82 20% EUR 21. Jún 2018 166316

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×