Obstarávanie

Dezinfekčné prostriedky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 730,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 441,50
Zaplatené:
83.32%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33631600-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
sub.
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Plošná dezinfekcia malých a veľkých plôch, nástrojová dezinfekcia a pod.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Položka č. 1-TASKI Sprint Degerm Účinnosť:virucídna, fungicídna, baktericídna, mykobaktericídna.Kontaktná doba:do 15 min. vrátane Odp.riedenie:0,5 % roztok dez. tvrdých podláh,1 % roztok dez. kobercov.Zloženie:kvartérne amóniové zlúčeniny,C12-16-alkyl(benzyl)dimetylamónium-chloridy) od 3–10%, isotridekanol, etoxylovaný(8EO) od 3–10%, 2-aminoetanol od 1–3%, N-(3-aminopropyl)-N-dodecylpropán 1,3-diamín od 0,1 – 1%. Balenie:5l koncentrát.Vzhľad:číra žltkastá tekutina, merná hm.:20°C cca 1,02, pH neriedený:10,5 – 11,5. Koncentrát registrovaný ako biocíd., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Položka č. 2 - Suma Tab D4 Tab na báze akt. chlóru. Tablety sú ľahko rozpustné rozpustením jednej tablety v 10 l vody sa získa 150 ppm aktívneho chlóru. Je možné ho používať aj v tvrdej vode. Účinnosť:virucídna, fungicídna, baktericídna, mykobaktericídna, sporicídna, voči vírusu vtáčej chrípky. Kontaktná doba:od 15 do 30 min. vrátane podľa spektra účinnosti. Odp. riedenie:1 až 10 tabl. podľa spektra účinnosti. Zloženie: nátrium-4,6-dichlór-1,3,5-triazín-2-olát min. 75 % hm. Balenie:300 tabl. Vzhľad: biele tablety, pH 1% roztok: 6,0 – 6,5. Biocíd , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Položka č. 3- Suma Bac D10 na jednokrokové čistenie povrchov v potravinárskych prevádzkach Spektrum účinnosti: baktericídna. Kontaktná doba: do 5 minút vrátane. Odp.riedenie:1 %roztok dez. tvrdých podláh a povrchov. Zloženie:kvartérne amóniové zlúčeniny,C12-16 alkyl(benzyl)dimetylamónium-chloridy) od 3–10%, isotridekanol, etoxylovaný(8EO)od 3–10%,uhličitan sodný od 1–3%. Balenie: 5 l koncentrát Vzhľad: číra fialová kvapalina, merná hmotnosť:20 °C cca 1,05pH neriedený:10,7. Koncentrovaný prostriedok musí byť registrovaný ako biocíd. , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Položka č. 4 -Oxivír Plus (5L) Účinnosť: Virucídna, fungicídna, baktericídna, mykobaktericídna a tuberkulocídna účinnosť, účinný voči spórom a MRSA, účinný voči Tbc.Kontaktná doba:do 15 minút vrátane Riedenie:3,5 %.Materiál. znášanlivosť:ABS (plastická hmota, napr. lego), Plexisklo, Nerez. oceľ, Umelá koža, Lak. povrchy. Zloženie:1-propoxypropán-2-ol od 10–20%, benzénsulfónová kyselina,4-C10-3-sek-alkylderiváty od 3–10%, peroxid vodíka od 3–10%, salicyl. kyselina od 1–3%. Balenie: 5 l koncentrát.Vzhľad: číra bezfarebná tekutina, merná hm..:20°C cca 1, pH ner.:0,5 pH, 1%roztok:1,9–2,9, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Položka č. 5-Oxivír Plus Spray.Účinnosť:Virucídna, fungicídna, baktericídna, mykobaktericídna a tuberkulocídna účinnosť, účinný voči spórom a MRSA, účinný voči Tbc. Kontaktná doba: do 15 min.vr.Materiál. znášanlivosť: ABS (plastická hmota, napr. lego), Plexisklo, Nerezová oceľ, Umelá koža, Lak. povrchy. zloženie: 1-propoxypropán-2-ol,benzénsulfónová kyselina,4-C10-13-sek-alkylderiváty, peroxid vodíka, salicylová kyselina. Číra bezfarebná tek. Merná hm.:20°C cca 1pH neried.:1,8 , Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: TASKI Sprint Degerm (Balenie 5L kanister)- čistiaci a dezinfekčný prostriedok na báze kvartérnych amóniových zlúčenín určený na povrchy a predmety v zdravotníctve. Vhodný na dezinfekeciu kobercov. Bez parfumácie. Musí byť registrovaný ako biocíd. , Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 26; Technické vlastnosti: Suma Tab D4 Tab (Balenie:300 tabliet á 2,7 g)- Dezinfekčný prostriedok na báze aktívneho chlóru. Používa sa dezinfekciu povrchov v zdravotníckych zariadeniach. Dá sa používať na dezinfekciu všetkých umývateľných povrchov. Musí byť registrovaný ako biocíd. , Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 48; Technické vlastnosti: Suma Bac D10 (Balenie 5L kanister)Univerzálny čistiaci a dezinfekčný prostriedok na jednokrokové čistenie povrchov v potravinárskych prevádzkach na báze kvartérnych amóniových zlúčenín. Jeho účinnosť je overená aj v mäkkej aj v tvrdej vode. Musí byť registrovaný ako biocíd. , Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Oxivír Plus (Balenie 5L kanister)Koncentrovaný čistiaci a dezinfekčný prostriedok na báze akcelerovaného peroxidu vodíka (AHP). Prostriedok musí mať aj čistiaci aj dezinfekčný účinok. Nesmie byť parfumovaný a zanechávať stopy. Musí účinne potlačovať vznik anorganických usadenín. Musí byť registrovaný ako biocíd. , Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: Oxivír Plus Spray (Balenie: 0,75 ml rozprašovacia fľaša, roztok pripravený na aplikáciu postrekom)Koncentrovaný čistiaci a dezinfekčný prostriedok na báze akcelerovaného peroxidu vodíka (AHP). Prostriedok musí mať aj čistiaci aj dezinfekčný účinok. Nesmie byť parfumovaný a zanechávať stopy. Musí účinne potlačovať vznik anorganických usadenín. musí byť registrovaný aj ako biocíd aj ako zdravotnícka pomôcka. Nesmie obsahovať: organické prchavé zlúčeniny, mutagénne či karcinogénne látky, parfum , Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 36

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Diversey Slovensko, s.r.o. 2 1 729,80 20% EUR 18. Jún 2018 166217

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×