Obstarávanie

spotrebný materiál v molekulárnom laboratóriu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Botanický ústav Slovenskej akadémie vied
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
330,00
Konečná suma(Bez DPH):
229,16
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
19520000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
sada
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

pipetové hroty 10mikrolitrov; rukavice latexové s práškom veľ. S; rukavice latexové s práškom veľ. M

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: pipetové hroty 10mikrolitrov, Hodnota / charakteristika: Špičky s ultrajemným, predĺženým hrotom najmenej 38,1 mm a neskoseným koncom, so systémom Low retention a pipette protection, kompatibilné so súpravou pipiet Eppendorf Research Plus; Technické vlastnosti: rukavice latexové s práškom veľ. S, Hodnota / charakteristika: Rukavice latexové, nesterilné, s púdrom, zdrsnený povrch na koncoch prstov, bez ftalátov a zmäkčovadiel,vhodné pre manipuláciu s potravinami v zmysle EN 455, EN 374 (Cat. III), AQL 1,5,; Technické vlastnosti: rukavice latexové s práškom veľ. M, Hodnota / charakteristika: rovnaké technické požiadavky ako pre položku: rukavice latexové s práškom

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: pipetové hroty 10mikrolitrov, Jednotka: balenie 1000ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8; Technické vlastnosti: rukavice latexové s práškom veľ. S, Jednotka: balenie 100ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: rukavice latexové s práškom veľ. M, Jednotka: balenie 100ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 275,00 20% EUR 3. September 2018 166038

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×