Obstarávanie

STK a EK II.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 483,70
Konečná suma(Bez DPH):
2 033,33
Zaplatené:
81.86%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
71356100-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
120.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vykonanie pravidelnej STK a EK pre vozidlá.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Technická kontrola osobné vozidlá + kontrolná nálepka TK a osvedčenia, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Emisná kontrola osobné vozidlá + kontrolná nálepka EK a osvedčenia, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Technická kontrola nákladné vozidlá + kontrolná nálepka TK a osvedčenia, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 26; Technické vlastnosti: Emisná kontrola nákladné vozidlá + kontrolná nálepka EK a osvedčenia, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 26; Technické vlastnosti: Technická kontrola traktory + kontrolná nálepka TK a osvedčenia, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: Emisná kontrola traktory + kontrolná nálepka EK a osvedčenia, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: Technická kontrola vozíky, prívesy, vlečky + kontrolná nálepka TK a osvedčenia, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Opakované prehliadky (STK a EK osobné, nákladné autá, traktory, vozíky), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 80

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Auto CT, s.r.o. 2 2 440,00 20% EUR 13. Jún 2018 166024

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×