Obstarávanie

Vysávače a tepovač s príslušenstvom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Žilinská univerzita v Žiline - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 190,00
Konečná suma(Bez DPH):
986,66
Zaplatené:
45.05%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39710000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Tepovací prášok Kärcher RM 760 do tepovača Kärcher PUZZI 10/1 - balenie 10 kg; Základný čistiaci prášok pre tepovanie textilných podlahových krytín a čalúnenia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Účinný prostriedok na základné čistenie pre extrakciu s nástrekom textilných krytín a čalúnenia; Rozpúšťa silné nečistoty spôsobené olejom, mastnotou a minerálmi; Prášková forma; Šetrný k materiálu; Aktívne čistenie vo všetkých teplotných oblastiach; Zlepšuje hygienu podlahy; Neobsahuje bielidlo; Príjemná, svieža vôňa; V odlučovači oleja rýchlo oddelí olej/vodu (jednoduché odlučovanie = asf); Neobsahuje NTA, Hodnota / charakteristika: Vlastnosti:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Tepovací prášok Kärcher RM 760 do tepovača Kärcher PUZZI 10/1 - balenie 10 kg:, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Yves & Soteco Slovakia, s.r.o. 4 1 184,00 20% EUR 7. Jún 2018 165852

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×