Obstarávanie

Vysávač


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Žilinská univerzita v Žiline - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
600,00
Konečná suma(Bez DPH):
315,83
Zaplatené:
52.63%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39713430-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kusov
Množstvo:
5.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kotlový vysávač na vysávanie suchých nečistôt.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Príslušenstvo:, Hodnota / charakteristika: prepínateľná podlahová hubica, štrbinová hubica, vrecko z netkanej textílie odolné voči roztrhnutiu.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Prietok vzduchu, Jednotka: l/s, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40; Technické vlastnosti: Napätie, Jednotka: V, Minimum: 220, Maximum: 240, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Dĺžka sacej hadice, Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Dĺžka kábla, Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 7,5; Technické vlastnosti: Objem nádoby, Jednotka: l, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 7,5; Technické vlastnosti: Šírka, Jednotka: mm, Minimum: 250, Maximum: 300, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hĺbka, Jednotka: mm, Minimum: 370, Maximum: 400, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Výška, Jednotka: mm, Minimum: 300, Maximum: 350, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: 3, Maximum: 4, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Maximálna hlučnosť, Jednotka: dB, Minimum: 60, Maximum: 65, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Vákuum, Jednotka: kPa, Minimum: 23, Maximum: 25, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Yves & Soteco Slovakia, s.r.o. 7 379,00 20% EUR 7. Jún 2018 165814

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×