Obstarávanie

Zálievkový vozík 50L


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34921000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Počet uzavretých zmlúv:
0

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Zariadenie na opravu povrchu vozovky a zalievanie škár živičných povrchov za tepla.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Prevedenie, Hodnota / charakteristika: na samostatnom ráme, s tromi pojazdnými kolieskami :   jedno pevné, 2 otočné o 360 °; Technické vlastnosti: Ručné miešadlo natavenej zmesi, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Držiak pre plynovú fľašu 10 kg, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Zohrievanie asfaltovej zmesi pomocou ručne ovládaného plynového propanového horáka, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Kontrola teploty pomocou ručičkového teplomeru, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Dvojitý plášť, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Kryt plameňa pre prevenciu pripálení zmesi na dne kotla, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Zohrievanie zmesi pomocou teplého vzduchu, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Zalievacia jednotka - žehlička šírky 6 cm, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Ovládanie toku horúcej asfaltovej zmesi priamo na manipulačných riadidlách, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Zálievkový vozík, ručne vedený, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Kapacita kotla na ohrev asfaltovej zmesi, Jednotka: l, Minimum: 50, Maximum: 60, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Výkon plynového horáku, Jednotka: kW, Minimum: 11, Maximum: 15, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hmotnosť bez náplní, Jednotka: kg, Minimum: 100, Maximum: 105, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×