Obstarávanie

Chemikálie, roztoky a pipetové špičky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
376,00
Konečná suma(Bez DPH):
246,00
Zaplatené:
65.42%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24300000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Turkov roztok – roztok kryštalickej violeti a kys.octovej - 1L; Roztok May-Grunwald – roztok eozínmetylénovej modrej - 1L; Roztok Giemsa-Romanowského - metylénová modrá s azúrom a eozínom –roztok - 1L; Etylalkohol- p.a. 96 %  nedenaturovaný, (1 balenie/ 800 g) – 4 bal.; Aceton p.a. – for analysis   - 3 L; Kyselina citrónová monohydrát-potravinárska , kryštalická  - 5 kg; Hydrogénuhličitan sodný p.a.- práškový - 4 kg; Síran meďnatý – pentahydrát, p.a.  - 3 kg; Glukóza D -  monohydrát, potravinárska - 5 kg; Špičky k laboratórnym pipetám – PP, pre objem 1000 – 5000 mikrolitrov, certifikované , k pipetám LABOPETTE (300 ks / bal.) -  2 bal.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
CENTRALCHEM, s.r.o. 2 246,00 0% EUR 25. Jún 2018 165368

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×