Obstarávanie

Laboratórne pomôcky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
583,00
Konečná suma(Bez DPH):
404,85
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
sada
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. 4015.3005, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 2. 4015.3010, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 3. 2305.3015, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 4. 6119.0016, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. BRAND accu-jet® pro, nádstavec modrý, elektrický pipetovací nádstavec na pipety od 1 do 100 ml. Vrátane dobíjačky., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 2. Náhradný membránový filter na BRAND accu-jet pro, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: 3. Lyžička obojstranná - nerezová lyžička s úzkou miskou na jednej strane a so širšou miskou na strane druhej, s plochým držiakom, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: 4. Sada magnetických miešadielok, pozostáva zo 16 kusov miešadielok, Jednotka: sada, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 485,83 20% EUR 28. August 2018 165327

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×