Obstarávanie

Chemikálie a spotrebný materiál


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 100,00
Konečná suma(Bez DPH):
916,66
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
položka
Množstvo:
9.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Chemikálie a  spotrebný materiál pre na účely výskumnej práce v laboratóriu.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Sheet sil G Alugram XTRA 20x20 cm (1 bal = 25 ks), Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Sklenený rozprašovač pre vizualizáciu v rámci TLC analýzy, Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: N-succinyl-Ala-Ala-Ala-p-nitroanilide (1 bal = 25 mg), Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: N-succinyl-Ala-Ala-Pro-Phe-p-nitroanilide (1 bal = 25 mg), Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Pankreatická elastáza (1 bal = 50 mg, 8 U/mg), Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Trypsín (1 bal = 1 g, 1000 – 2000 U/mg), Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Phenylmethanesulfonyl flouride (1 bal = 1 g), Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Náhradná žiarivka pre UV box Camag (254 nm), Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Náhradná žiarivka pre UV box Camag (366 nm), Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 1 100,00 20% EUR 11. September 2018 165156

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×