Obstarávanie

Kancelárska stolička


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
193,00
Konečná suma(Bez DPH):
134,02
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
4.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kancelárska stolička KA-B047 alebo ekvivalent, Hodnota / charakteristika: príjemná, jednoduchá, otočná kancelárska stolička s plastovými podrúčkami, výškovo nastaviteľná vďaka plynovému piestu; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: základňa stoličky je plastová, čalúnenie na chrbáte je zo sieťovinovej pevnej látky (mesh) čiernej farby, šedé prevedenie sedáku; Technické vlastnosti: Výška stoličky:, Hodnota / charakteristika: 91-102 cm; Technické vlastnosti: Šírka stoličky:, Hodnota / charakteristika: 58 cm; Technické vlastnosti: Hĺbka stoličky:, Hodnota / charakteristika: 53 cm; Technické vlastnosti: Výška sedu:, Hodnota / charakteristika: 41-52 cm; Technické vlastnosti: Šírka sedu:, Hodnota / charakteristika: 48 cm; Technické vlastnosti: Hĺbka sedu:, Hodnota / charakteristika: 48 cm; Technické vlastnosti: Nosnosť stoličky:, Hodnota / charakteristika: 90 kg; Technické vlastnosti: Farebné prevedenie:, Hodnota / charakteristika: sivá/čierna

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BEBA plus s.r.o. 1 160,83 20% EUR 14. September 2018 165028

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×