Obstarávanie

Identifikačné náramky pre pôrodnice - matka + dieťa (1 pár)


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Fakultná nemocnica Trenčín
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
960,00
Konečná suma(Bez DPH):
796,00
Zaplatené:
82.91%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
22455100-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1200.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Identifikačné náramky na označenie matky a novorodenca na pôrodniciach.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Materiál:, Hodnota / charakteristika: mäkký viacvrstvový vinyl, bez latexu; Technické vlastnosti: Farby (minimálne):, Hodnota / charakteristika: modrá, ružová; Technické vlastnosti: Prevedenie náramku:, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: -vodeodolný, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: -každý pár náramkov (matka + dieťa) je označený jedinečným alfanumerickým kódom - kombinácia 5 čísel a 3 písmen, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - jednorázový/neprenosný s patentným uzáverom, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: -bez ostrých hrán, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: -vhodný pre kojencov aj citlivú pleť, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: -certifikované, splňuje požiadavky EU a je označený symbolom CE, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: -papierové štítky pre napísanie informácie sú súčasťou balenia (matka + dieťa), Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Šírka náramku pre matku, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2,5; Technické vlastnosti: Dĺžka náramku pre matku, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 23,5; Technické vlastnosti: Šírka štítku pre napísané informácie pre matku, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2,2; Technické vlastnosti: Dĺžka štítku pre napísanie informácie pre matku, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6,5; Technické vlastnosti: Šírka náramku pre dieťa, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Dĺžka náramku pre dieťa, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 16,5; Technické vlastnosti: Šírka štítku pre napísanie informácie pre dieťa, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1,6; Technické vlastnosti: Dĺžka štítku pre napísanie informácie pre dieťa, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5,3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
IDSYS, s.r.o. 1 955,20 20% EUR 11. September 2018 164704

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×