Obstarávanie

Školský nábytok set 1 stôl a 2 stoličky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Spojená škola s vyučovacím jazykom maďarským
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 800,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 638,88
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
6 druhov
Množstvo:
85.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nábytok do školských učební, set stôl + 2 stoličky,učiteľský stôl a učiteľská stolička,; set rastúci školský nábytok, 1 stôl + 2 stoličky,

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: konštrukcia z robustného plochooválu 50 x 30 mm, s veľkoplošnými klzákmi, výškovo nastaviteľné s flowdrillovými závitmi M8. FARBA : 3002 červená, stolová doska s oblými rohmi, Jednotka: 11, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 11; Technické vlastnosti: konštrukcia z robustného plochooválu 50 x 30 mm, s veľkoplošnými klzákmi, výškovo nastaviteľné s flowdrillovými závitmi M8. FARBA : 6026 zelená, stolová doska s oblými rohmi, Jednotka: 16, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 16; Technické vlastnosti: školské stoličky s klzákmi,výškovo nastaviteľné s flowdrillovými závitmi M8. FARBA : 3002 červená, s oceľovými nitmi, s vystuženým sedákom po celom obvode, Jednotka: 22, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 22; Technické vlastnosti: školské stoličky s klzákmi,výškovo nastaviteľné s flowdrillovými závitmi M8. FARBA : 6026 zelená, s oceľovými nitmi, s vystuženým sedákom po celom obvode, Jednotka: 32, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 32; Technické vlastnosti: učiteľská stolička, čalúnená vzor: LAVA, Farba : 6026 zelená, Jednotka: 2, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: učiteľský stôl, vzor LUX s doskou s oblými rohmi, pevný nábytok, FARBA:zelená 6026, Jednotka: 2, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lucia Hucíková - ŠKOLÁĆIK MAJO 1 3 166,66 20% EUR 17. August 2018 164570

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×