Obstarávanie

Toaletný papier, papierové utierky do zásobníkov, zásobníky na toaletný papier a utierky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
20 600,00
Konečná suma(Bez DPH):
14 124,16
Zaplatené:
68.56%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33760000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
sub.
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. Dodávka a montáž zásobníkov na papierové utierky a toaletný papier, papierových výrobkov (toaletného papiera a jednorazových papierových utierok) vrátane balenia, dopravy, vyloženia na konkrétne pracovisko uvedené v objednávke, servisu a opráv zásobníkov počas doby trvania zmluvy.; 2. Dodávka papierových výrobkov a zásobníkov nových, nepoužívaných, zodpovedajúcich požiadavkám objednávateľa.; 3. Objednávateľ u tovarov identifikovaných konkrétnym výrobcom, značkou alebo typom pripúšťa dodanie ekvivalentných tovarov s plnohodnotnými vlastnosťami na identické použitie v zmysle funkčnej a technickej špecifikácie a obvyklej praxe a zároveň so zabezpečením bezpodmienečnej kompatibility so systémami používanými u objednávateľa, použitie ktorých je nevyhnutné s požadovanými tovarmi, a to bez nutnosti ďalších nákladov na strane objednávateľa.; 4 . V prípade ekvivalentných tovarov objednávateľ požaduje predložiť u každej ekvivalentnej položky bezplatnú vzorku, ktorá bude vyskúšaná objednávateľom.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Položka č. 1 - papier toaletný, rolka do nástenného držiaka, 2 vrstvový, biela celulóza, kompatibilita s nástenným držiakom (položka č.5), priemer min. 19 cm, dĺžka (počet metrov) min. 170m, rozmer útržkov- min. 12,5x9,5 cm, váha kotúča min. 550 g, minimálne stredná trieda kvality., Hodnota / charakteristika: napr. Jumbo; Technické vlastnosti: Položka č. 2 -toaletný papier 2-vrstvový, dĺžka kotúča min. 66 m (+-5%), plošná gramáž 34 g/m2 +/- 2 %, priemer papierovej dutinky 4 cm,  šírka kotúča min. 9,3 cm, kvalita materiálu: materiál celulóza + recyklát, farba biela min. 65 % belosť., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Položka č. 3- Papierové utierky na ruky do nástenného držiaka (kompatibilita s nástenným držiakom - položka č.6) -rolka so stredovým odvíjaním, 1 vrstvová, biela, dĺžka min. 250 m, útržky s min. s rozmerom 20x35 cm, priemer rolky min. 18 cm, materiál 100 % celulóza pevná za mokra, plošná gramáž 36 g/m2 +/- 2 %, farba biela min. 85 % belosť, hmotnosť rolky min. 1300 g, počet roliek v balíku: 6 ks. Pripúšťa sa ekvivalent v počte kusov (roliek) v balení., Hodnota / charakteristika: Papierové utierky musia byť kompatibilné so zásobníkom - položkou č. 6; Technické vlastnosti: Položka č. 4 -papierové servítky GASTRO, do vysokokapacitného zásobníka pri samoobslužnej jedálni (kompatibilita s nástenným držiakom položka č.7), 1 bal. min. 9000 ks., Hodnota / charakteristika: Gastro servítky musia byť kompatibilné so zásobníkom - položkou č. 7; Technické vlastnosti: Položka č. 5 - zásobníky na toaletný papier v rolke, kompatibilné s položkou č. 1. Vyrobené z odolného plastu ABS. Vhodné do zdravotníckeho prostredia - odolný voči agresívnej dezinfekcii, veľká kapacita, šetriaci systém, útržky po jednom kuse, uzamykateľné, na pevné pripevnenie na stenu, montáž pomocou skrutiek a hmoždiniek (súčasť dodávky)., Hodnota / charakteristika: Zásobník musí byť kompatibilný s položkou č. 1.; Technické vlastnosti: Položka č. 6 - zásobníky na papierové utierky v rolke, kompatibilné s utierkami - položkou č. 3. Vyrobené z odolného ABS plastu. Vhodné do zdravotníckeho prostredia - odolný voči agresívnej dezinfekcii, veľká kapacita, šetriaci systém, útržky po jednom kuse, uzamykateľné, na pevné pripevnenie na stenu, montáž pomocou skrutiek a hmoždiniek (súčasť dodávky)., Hodnota / charakteristika: Zásobník musí byť kompatibilný s položkou č. 3.; Technické vlastnosti: Položka č. 7 - vysokokapacitný zásobník na GASTRO obrúsky, stojanový dizajn, kompatibilný s GASTRO obrúskami - položkou č. 4. Vyrobený z odolného ABS plastu. Vhodné do zdravotníckeho prostredia - odolný voči agresívnej dezinfekcii, veľká kapacita, šetriaci systém, vydáva servítky po jednom kuse, uzamykateľný, na pevné pripevnenie na stenu, montáž pomocou skrutiek a hmoždiniek (súčasť dodávky)., Hodnota / charakteristika: Zásobník musí byť kompatibilný s položkou č. 4.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Papier toaletný rolka, do nástenného držiaka, Jednotka: kotúč, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3000; Technické vlastnosti: Toaletný papier 2-vrstvový s ražbou, Jednotka: kotúč, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5000; Technické vlastnosti: Papierové utierky na ruky v kotúči do nástenného držiaka, 1-vrstvové Maxi, Jednotka: rolka, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5000; Technické vlastnosti: Obrúsky papierové GASTRO 1-vrstvové biele do nástenného držiaka, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 9; Technické vlastnosti: Zásobníky na toaletný papier v rolke, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 70; Technické vlastnosti: Zásobníky na papierové utierky v rolke, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 180; Technické vlastnosti: Nástenný zásobník na GASTRO obrúsky, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GASTROBAL s.r.o. 5 16 949,00 20% EUR 1. Jún 2018 164349

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×