Obstarávanie

Filtračné kazety do prístroja Smart2Pure


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
725,00
Konečná suma(Bez DPH):
500,00
Zaplatené:
68.96%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42912310-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
sada
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Náhradné filtre a membrány reverznej osmózy pre prístroj Smart2Pure, slúžiace pre čistenie vody určenej do ostatných technologických zariadení, a pre vybrané technologické procesy.; Zariadenia na úpravu vody má tzv. uzavretý systém, preto je potrebné používať presné typy od konkrétneho výrobcu.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Reverzná osmóza k úpravovni vody na prípravu ultračistej vody Smart2Pure s kapacitou 3L/hod, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 2. Náhradná čistiaca kartridž k úpravovni vody na prípravu ultračistej vody Smart2Pure, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Reverzná osmóza: RO Membrane pre Smart2Pure 3 l/h, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 2. Čistiaca kazeta: Ultrapure polisher cartridge, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 2 600,00 20% EUR 14. August 2018 164299

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×