Obstarávanie

Zberové vozidlo s lineárnym lisovaním


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technické služby mesta Nové Mesto nad Váhom
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
195 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
133 333,33
Zaplatené:
68.2%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34144511-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
vozidlo
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nová nadstavba so systémom lineárneho lisovania namontovaná na rám podvozku

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Pohon nadstavby, Hodnota / charakteristika: hydraulický; Technické vlastnosti: Zadné veko nadstavby, Hodnota / charakteristika: s univerzálnym deleným vyklápačom pre zber nádob s objemom 110, 120, 240 a 1100 litrov; Technické vlastnosti: Nadstavba, Hodnota / charakteristika: nová, pevne namontovaná na rám podvozku, vyrobená z oblých, predpnutých plechov bez rebier; Technické vlastnosti: Výtlačný štít, Hodnota / charakteristika: vedený na vymeniteľných lištách, ktoré sú umiestnené po bokoch nadstavby; Technické vlastnosti: Malá (lisovacia) doska, Hodnota / charakteristika: oblá; Technické vlastnosti: Stláčanie odpadu v pomere, Hodnota / charakteristika: minimálne 1:6; Technické vlastnosti: Možnosť nastavenia režimu lisovania, Hodnota / charakteristika: ručný, jednocyklový chod, nepretržitý chod; Technické vlastnosti: Vyklápač, Hodnota / charakteristika: umiestnený vzadu; Technické vlastnosti: Ovládanie nadstavby, Hodnota / charakteristika: pomocou displeja umiestneného v kabíne s integrovaným monitorom zadnej kamery

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Objem nadstavby, Jednotka: m3, Minimum: 16, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
REDOX, s.r.o. 2 160 000,00 20% EUR 15. August 2018 164207

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×