Obstarávanie

Aktivátory a reagencie pre ROTEM


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 650,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 650,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33694000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. star-tem – rekalcifikačná reagencia 10x20 testov – reagencia, ktorá slúži pre trombelastometer ROTEM; 2. r-ex-tem – aktivátor vonkajšej koagulačnej kaskády 10x10 testov – reagencia, ktorá slúži pre  trombelastometer ROTEM; 3. in-tem - aktivátor vnútornej koagulačnej kaskády 10x10 testov – reagencia, ktorá slúži pre  trombelastometer ROTEM; 4. hep-tem - lyofilizovaná reagencia na heparín-insenzitívnu analýzu koagulácie v citrátovej vzorke krvi 10x7 testov – reagencia, ktorá slúži pre  trombelastometer ROTEM; 5. fib-tem – monitoring hladiny fibrinogénu a polymerizácie fibrínu s blokáciou doštičiek, 10x5 testov

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1.star-tem (10x20 testov), Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 2.r-ex-tem (10x10 testov), Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 3.in-tem (10x10 testov), Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 4.hep-tem (10x7 testov), Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 5.fib-tem (10x5 testov), Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Eurolab Lambda a.s. 1 1 650,00 0% EUR 6. August 2018 163872

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×